Začněte registrací do systému, ta Vám přinese základní slevu 5% téměř na celý sortiment (výjimky jsou označené). Na řadu položek pak uplatníte slevy ještě vyšší. Být registrovaným zákazníkem se Vám vyplatí nejen když chcete nakupovat opakovaně!
Sportovní neoprénové pouzdro RUNBDUO je ideální pro všechny běžce a ostatní fitness nadšence, kteří chtějí mít během sportu svůj smartphone po ruce. Vyrobeno z elastického materiálu. Nastavitelný pásek na míru každému uživateli, takže nepřekáží při seberychlejším pohybu. Povrch pouzdra je voděodolný a vydrží i nenadálý déšť. Čelní strana pouzdra je vybavena průhledným oknem, přes které lze spolehlivě ovládat displej Vašeho dotykového telefonu. Díky praktickému otvoru na sluchátka si při běhu, můžete pustit oblíbený playlist a motivovat se tak k lepším výkonům. Na vnitřní straně najdete oddělenou kapsu pro klíče, mince, nebo jiné drobnosti. Pomocí reflexních barev CELLY Runbduo se zvýší Vaši bezpečnost při běhu za šera.
Prodej sportovních neoprénových pouzder RUNBDUO je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.
info ve zkratce - Sportovní neoprénové pouzdro RUNBDUO
pouzdro ve stylu ledvinky
extra ergonomické
ideální pro běh nebo fitness
vhodné pro telefony do 6,2"
obsahuje:
reflexní prvky
otvor pro sluchátka
nastavitelný pásek
vnitřní oddělená kapsa na klíče a jiné drobnosti
průhledná čelní strana umožňující ovládání telefonu
dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech 24.12.2025 - 4.1.2026 bude náš prodejní sklad v Českých Budějovicích uzavřen.
Stále však můžete pohodlně a nonstop nakupovat online na našem e-shopu ObchodProDílnu.cz.
Vaše objednávky, které zvládneme v plném rozsahu vykrýt z našich skladových zásob, budeme expedovat ještě před koncem nového roku (30.12.).
Ostatní objednávky vytvořené v průběhu vánočních svátků a v období do začátku Nového roku budeme expedovat v co nejkratší možné době po Novém roce (v návaznosti na zahájení expedic našich dodavatelů, tzn. zpravidla od 5.1.).
Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prožití Vánočních svátků a všechno nejlepší v novém roce.
Také bychom vám chtěli poděkovat za projevenou přízeň a spolupráci v roce 2025 a budeme se na vás těšit v nadcházejícím roce 2026.